Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu vodorovná
Pukanec

FS Volosán

FS Volosán

FS VolosánFolklórny súbor Volosán z Pukanca svojou činnosťou nadväzuje na dlhoročnú tradíciu folklórnej skupiny Smrečinár a folklórnej skupiny Vajrab. Jeho cieľom je uchovávanie, rozvíjanie tradícií ľudového umenia hlavne z okolia Pukanca, Hontu a z celého Slovenska.

Do činnosti folklórneho súboru patrí budovanie vzťahu k ľudovej kultúre u detí, a to prostredníctvom Detského folklórneho súboru Lisna. Členovia Folklórneho súboru Volosán sa v minulosti predstavili na rôznych podujatiach v rámci regiónov Hont a Tekov, v stredoslovenských banských mestách, ako aj u zahraničných Slovákov v srbskej Vojvodine.

Kontakt:

FS Volosán

Miestna knižnica v Pukanci

Mgr. Žofia Kyseľová

Telefón: 0905 560 988

e-mail: zofiakyselova@gmail.com


 

webygroup

Predpoveď počasie

Počasie Pukanec - Svieti.com

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke prostredníctvom e-mailu. Len po registrácii sa budete môcť zapojiť do diskusie na tejto stránke.

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 16.1.2019

meniny má: Kristína

Aktualizované

14. 01. 2019

Za obsah zodpovedá
Ján Čalovka

Celkom návštev

dnes :

  • Komunitný plán sociálnych služieb

    11.1.2018 viac
  • Regionálna integrovaná územná stratégia Nitrianskeho kraja na roky 2014-2020

    Záverečné stanovisko

    5.1.2016 viac

16295697

Úvodná stránka