Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu vodorovná
Pukanec

oficiálna stránka obce Pukanec

Oznamy

Verejná ochutnávka - ZO SZZ PukanecVytlačiť
 

Verejná ochutnávka - ZO SZZ PukanecDňa 10. marca 2018 ZO SZZ v Pukanci v spolupráci s obcou Pukanec vyhlásila výsledky degustácie vín, ktorá sa konala dňa 3. marca 2018 a zároveň zorganizovala  verejnú ochutnávku hodnotených vzoriek vín. Fotografie z uvedenej akcie si môžete pozrieť vo fotogalérii.

 

Výbor ZO SZZ v Pukanci


 
 

Výsledky XII. ročníka degustácie vínVytlačiť
 

Degustácia vín

Dňa  3. marca 2018 usporiadala ZO SZZ v Pukanci v spolupráci s obcou Pukanec XII. ročník degustácie vín. Do degustácie bolo prihlásených 117 vzoriek vín rôznych ročníkov a z rôznych oblastí.  Tri odborné komisie hodnotili vína tiché biele, červené a ružové.  Bolo udelených 18 zlatých, 27 strieborných a 23 bronzových medailí.

Výsledky v prílohe

Fotogaléria

Výbor ZO SZZ v Pukanci

Výsledky XII. ročníka degustácie vín DEGUSTÁCIA 2018.pdf DEGUSTÁCIA 2018.pdf (69.1 kB)

 
 

Videozáznam zasadnutia OZ konaného 1. 3. 2018Vytlačiť
 

OZ Pukanec

Videá zo zasadnutí obecného zastupiteľstva sú zaradené v sekcii:

Samospráva > Videá zo zasadnutí obecného zastupiteľstva ...

 

 

Zasadnutie OZ - 1. 3. 2018

 

 


 
 

Zber veľkoobjemového odpaduVytlačiť
 

Obec Pukanec  v súlade so Všeobecne záväzným nariadeným obce Pukanec, organizuje  v našej obci jarný zber veľkoobjemového odpadu.

Zber veľkoobjemového odpadu sa uskutoční v dňoch
19. marca t.j. od pondelka do 24. marca t. j. do soboty  2018.

Občania v týchto dňoch   majú možnosť  vyložiť si veľkoobjemový odpad pred svoj dom, odkiaľ im bude  postupne pracovníkmi obce odpad odvezený.

Harmonogram odvozov:

  • 19. marca 2018 t.j. /v pondelok ulice: Štiavnická cesta, Nová ulica, Pažiť, Za školou,  Slúková brána, Hrnčiarska cesta, Potočná,
  • 20. marca 2018  t.j. /v utorok  ulice: Kúty, Partizánska cesta, Červená cesta, Na žliabku, Krížna, Breznická cesta
  • 21. marca 2018 t.j. /v stredu ulice: Vodná ulica, SNP, Za múrom, Dlhá ulica, Námestie mieru, Krátka ulica, Viničná cesta
  • 22. marca 2018 t.j. /vo štvrtok ulice: Pod hradbami, Závoz, Čierne blato, Záhradná
  • 23. marca 2018 t.j. /v piatok ulice: Prieložná, Majere

Občania, ktorým nevyhovuje zber odpadu v pracovných dňoch, majú možnosť tento odpad zaviezť na ulicu Čierne blato do areálu zberného dvora,  dňa 24. marca 2018 t. j. v sobotu,  v čase od 13.hodiny do 15. hodiny.

KontajnerDo veľkoobjemového odpadu je možnosť dávať  predmety, ktoré pre ich rozmer nie je možné umiestniť do smetných nádob, ako je starý nábytok, sanita, koberce, matrace a podobne.
Do veľkoobjemového odpadu nepatrí odpad, ktorý je možné odovzdať podľa kalendára zvozu ako triedený separovaný odpad – plasty, papier, sklo, kovy, ďalej sem nepatrí komunálny odpad, nebezpečný odpad, ako sú obaly z farieb, olejov, žiarivky, batérie, akumulátory, ďalej biologický odpad, haluzina, orezané kríky, stromy. Prosíme občanov, aby rešpektovali uvedené pokyny.

Prosíme občanov, aby rešpektovali uvedené pokyny.

Touto akciou obec Pukanec v snahe zabrániť vzniku divokých skládok, umožňuje občanom zbaviť sa odpadu legálne a zdarma, bez rizika sankčného postihu.
Veríme, že túto možnosť využijete a prispejete spoločným úsilím k zvýšeniu čistoty obce, skrášľovaniu životného prostredia, čo by nemalo byť ľahostajné žiadnemu občanovi.

Obec Vám ďakuje za spoluprácu.
Podrobnejšie informácie budú poskytnuté na telefónnom čísle: 036/6330960.


 
 
Položky 1-4 z 4

Športové podujatia

5.2. - 30.4.2018   24:00

Pukanec

Podporte šport v Pukanci 2 % z dane

TJ Tatran Pukanec

Vážení fanúšikovia športu v Pukanci,

Telovýchovná jednota Tatran Pukanec sa na Vás obracia so žiadosťou o poukázaní 2 % zo zaplatenej dane. Takto získané zdroje budú použité na podporu športu, hlavne výchovu mládeže a na ďalšiu kvalitnú propagáciu a šírenia dobrého mena klubu a s ním aj našej obce.
Poukázaním 2% sa stávate aktívnou súčasťou podpory športu v Pukanci a týmto krokom preukazujete, že budúcnosť športu v našej obci Vám nie je ľahostajná.
Za Vašu podporu úprimne ďakujeme.


 

webygroup

Predpoveď počasie

Počasie Pukanec - Svieti.com

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke prostredníctvom e-mailu. Len po registrácii sa budete môcť zapojiť do diskusie na tejto stránke.

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 18.3.2018

meniny má: Eduard

Aktualizované

15. 3. 2018

Za obsah zodpovedá
Ján Čalovka

Celkom návštev

dnes :


14407800

Úvodná stránka