Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu vodorovná
Pukanec

Klub dôchodcov

Klub dôchodcov a ZOSZTP

Sídlo: Klub dôchodcov ZŠ, Štiavnická cesta 26, Pukanec
Kontakt: Palajová Oľga, predsedníčka KD a ZOSZTP, mobil:
+421 (0)9 08 568 944
Klub dôchodcov je otvorený každú stredu od 15,00 – 18,00 hod.

Klub dôchodcov

Zo života dôchodcov v Pukanci

V klube sa stretávajú dôchodcovia i mladší členovia ZOSZTP. Pri stretnutí sa v klube hrajú rôzne hry, posedia si pri kávičke, prehodnotia svoj zdravotný a rodinný stav.
Aby sme mohli ohodnotiť človeka, netreba sa naňho pozerať pri veľkých udalostiach, ale pri každodennom živote. Oslavujú si životné jubileá a meniny. KD a ZOSZTP organizuje zájazdy na kúpalisko Podhájska.
Niektoré dôchodkyne sú členkami v spevácko-dramatickom súbore Bazalička, pod vedením M. Struhárovej. Zúčastňujú sa na rôznych vystúpeniach v Levickom okrese i v rodnej dedine.
V Priebehu roka robia v KD rôzne podujatia, ako bola výstava fotografií od J. Máľacha
s názvom „Kultúrne dedičstvo našich predkov v sakrálnej architektúre Pukanca a susedných obcí". Premietajú si rôzne CD – zo života Pukanca a iných organizácií, ktorých sú tiež členmi.

V zimných mesiacoch sa stretávajú na páračkách peria, robia si batôžkové posedenia, fašiangové hody. Na konci každého roka je Mikulášske posedenie s nádielkou.
Pripravované podujatia sa vyhlasujú v obecnom rozhlase.
Poďakovanie patrí všetkým sponzorom do tomboly na VČSCH – ZOSZTP (výročná členská schôdza) i sponzorskými darmi od jednotlivcov ako aj anonymnými.

Palajová Oľga, predsedníčka KD a ZOSZTP

 


 

webygroup

Predpoveď počasie

Počasie Pukanec - Svieti.com

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke prostredníctvom e-mailu. Len po registrácii sa budete môcť zapojiť do diskusie na tejto stránke.

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 17.12.2017

meniny má: Kornélia

Aktualizované

13. 12. 2017

Za obsah zodpovedá
Ján Čalovka

Celkom návštev

dnes :

Obchodná verejná súťaž na odkúpenie pozemku p.č. EKN 2762

Obchodná verejná súťaž na odkúpenie pozemku p.č. EKN 2760

Obchodná verejná súťaž na odkúpenie pozemku p.č. EKN 2757/3

Obchodná verejná súťaž na odkúpenie pozemku p.č. EKN 2764/1

VZN 2/2018 o výške dotácie na prevádzku a mzdy v roku 2018 pre Materské školu v Pukanci, Školskú jedáleň pri Základne škole a pre Školský klub detí pri Základnej škole, a na záujmové vzdelávanie detí v centre voľného času.

VZN 1/2018 o postupe a podmienkach poskytovania jednorazových peňažných dávok, príspevku na spoločné stravovanie dôchodcov a poskytovanie sociálnych pôžičiek

Obchodná verejná súťaž na dlhodobý prenájom tepelného hospodárstva Thermospol, s.r.o.

Thermospol, s.r.o. vyhlasuje podľa ust. § 281 až 288 Obchodného zákonníka obchodnú verejnú súťaž na dlhodobý prenájom tepelného hospodárstva Thermospol, s.r.o. OBSAH NÁVRHU ZMLUVY, NA KTOROM VYHLASOVATEĽ TRVÁ: 1.Predmetom návrhu zmluvy bude dlhodobý prenájom

Obchodná verejná súťaž - odpredaj – tepelného hospodárstva

Thermospol, s.r.o. vyhlasuje podľa ust. § 281 až 288 Obchodného zákonníka obchodnú verejnú súťaž na odpredaj tepelného hospodárstva Thermospol, s.r.o. OBSAH NÁVRHU ZMLUVY, NA KTOROM VYHLASOVATEĽ TRVÁ: 1.Predmetom návrhu zmluvy bude ODPREDAJ – tepelného hospodárstva Thermospol, s.r.o.

Regionálna integrovaná územná stratégia Nitrianskeho kraja na roky 2014-2020

Záverečné stanovisko


13535490

Úvodná stránka