Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu vodorovná
Pukanec

Akcie

8.12.2017   14:00

Mikulas_024.jpg

Pukanec, Námestie mieru

Mikuláš a adventný jarmok

Obec Pukanec

Obec Pukanec Vás pozýva na stretnutie s Mikulášom a tradičný adventný jarmok, ktorý sa bude konať v piatok 8. decembra 2017 od 14. hodiny na Námestí mieru v Pukanci - na hradbách. Ponuka v stánkoch bude pestrá - domáce koláče, med a včelie výrobky, víno, klobásky, kapustnica, vianočné dekorácie a richtársky punč.
Mikuláš bude v Miestnej knižnici o 15. hod čakať so sladkými odmenami pre deti,ktoré ešte nenavštevujú materskú školu a tie, ktoré navštevujú základnú školu mimo Pukanca. O 16. hod Mikuláš rozsvieti vianočnú výzdobu námestia.


 

5.2. - 30.4.2018   24:00

Pukanec

Podporte šport v Pukanci 2 % z dane

TJ Tatran Pukanec

Vážení fanúšikovia športu v Pukanci,

Telovýchovná jednota Tatran Pukanec sa na Vás obracia so žiadosťou o poukázaní 2 % zo zaplatenej dane. Takto získané zdroje budú použité na podporu športu, hlavne výchovu mládeže a na ďalšiu kvalitnú propagáciu a šírenia dobrého mena klubu a s ním aj našej obce.
Poukázaním 2% sa stávate aktívnou súčasťou podpory športu v Pukanci a týmto krokom preukazujete, že budúcnosť športu v našej obci Vám nie je ľahostajná.
Za Vašu podporu úprimne ďakujeme.


 

webygroup

Predpoveď počasie

Počasie Pukanec - Svieti.com

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke prostredníctvom e-mailu. Len po registrácii sa budete môcť zapojiť do diskusie na tejto stránke.

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 18.3.2018

meniny má: Eduard

Aktualizované

15. 3. 2018

Za obsah zodpovedá
Ján Čalovka

Celkom návštev

dnes :


14407785

Úvodná stránka