Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu vodorovná
Pukanec

Pozvánka na kultúrne akcie

Prosíme všetkých potenciálnych organizátorov spoločenských, kultúrnych a športových akcií, aby kontaktovali vedenie obce prostredníctvom mailu obec@pukanec.sk (alebo administrátora stránky webmaster@pukanec.sk) a informovali tak o svojich pripravovaných aktivitách.


 

26.5.2019   16:00

Ekumenicka_poboznost_026.JPG

Pukanec, medzi ľochmi

Ekumenická pobožnosť Prosba o úrodu

Obec Pukanec, ECAV, Rím.- kat. cirkev

Obec Pukanec v spolupráci s Rímsko-katolíckou cirkvou, farnosť Pukanec a Cirkevným zborom Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku v Pukanci Vás pozývajú na tradičnú ekumenickú pobožnosť Prosba o úrodu.
Pobožnosť sa uskutoční v nedeľu 26. mája 2019 so začiatkom o 16. hodine medzi pukanskými ľochmi. Po bohoslužbe sa v kultúrnom programe predstavia členovia spevácko-dramatickej skupiny Bazalička, detského folklórneho súboru Lisna a folklórneho súboru Volosán. Pochutiť si môžete na párancoch, pukanskom víne a domácich koláčoch. V prípade záujmu o odvoz na toto podujatie, bude k dispozícii obecné vozidlo pred evanjelickým kostolom od 15. hod. Obyvateľov miestnej časti Majere prosíme, aby v prípade záujmu o odvoz sa prihlásili na Obecnom úrade alebo v Miestnej knižnici.
Organizátori sa tešia na Vašu účasť!


 

Prosíme všetkých potenciálnych organizátorov spoločenských, kultúrnych a športových akcií, aby kontaktovali vedenie obce prostredníctvom mailu obec@pukanec.sk (alebo administrátora stránky webmaster@pukanec.sk) a informovali tak o svojich pripravovaných aktivitách.


 

webygroup

Predpoveď počasie

Počasie Pukanec - Svieti.com

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke prostredníctvom e-mailu. Len po registrácii sa budete môcť zapojiť do diskusie na tejto stránke.

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 23.5.2019

meniny má: Želmíra

Aktualizované

22. 5. 2019

Za obsah zodpovedá
Ján Čalovka

Celkom návštev

dnes :

 • Úroveň vytriedenia komunálnych odpadov za predchádzajúci rok 2018

  Úroveň vytriedenia komunálnych odpadov za rok 2018 v obci Pukanec je 12,85%

  27.2.2019 viac
 • Podpora opatrovateľskej služby v obci PUKANEC

  Obec Pukanec realizuje dopytovo - orientovaný projekt s názvom „PODPORA OPATROVATEĽSKEJ SLUŽBY V OBCI PUKANEC“ Trvanie projektu: 01/2019 – 02/2021

  22.1.2019 viac
 • Komunitný plán sociálnych služieb

  11.1.2018 viac
 • Regionálna integrovaná územná stratégia Nitrianskeho kraja na roky 2014-2020

  Záverečné stanovisko

  5.1.2016 viac

17264230

Úvodná stránka